Jūsų naršyklė () yra pasenusi. Šioje naršyklėje yra gerai žinomų saugumo spragų, tai pat naršyklė negali atvaizduoti taisyklingai, šioje ar kitoje svetainėje, ęsančio turinio. Atnaujinkite savo naršyklę dabar!
X

Naujienos

2013/10/17

Judėjimo džiaugsmui

Judėjimo džiaugsmuiKęstutis Laurinskas, kineziterapeutas

Iš sporto istorijos. Sportas – toks, kokį mes suvokiame jį dabar – kilo iš seniausio žmonijos užsiėmimo – karo. Judesio pratimai ir aktyvios kovų imitacijos, kurios turėjo užgrūdinti karį, suteikti jam kovos įgūdžių, buvo svarbi kariuomenės pratybų dalis.

Šiandien daugelis sporto šakų atspindi jų karines ištakas. Tai – šaudymas iš lanko, jojimas, įvairios imtynių rūšys, fechtavimasis. Žvelgdami pro istorijos prizmę pamatysime, kad pirmasis maratono dalyvis buvo Antikinės Graikijos karys, bėgte įveikęs 42 km atstumą nuo Maratono miesto iki Atėnų, kad praneštų apie graikų armijos pergalę prieš persus.

Įvarūs religiniai ritualai taipogi padėjo rastis sportui. Pavyzdžiui, antikiniame Olimpo mieste aukojimo dievams ritualai apėmė ir varžybų formą. Kas galėtų pagalvoti, kad iš jų išsivystys šiuolaikinės olimpinės žaidynės?

Kitame Žemės pakraštyje indėnų majų civilizacija ateičiai nuspėti naudojo žaidimą su kamuoliu, vadinamą Pok-Ta-Pok.

Skaityti daugiau
2013/09/30

Šveicarijos dovana - Arklių balzamai

Pažintis su Herbamedicus Arklių balzamais įvyko kalnuotoje Šveicarijoje prieš keletą metų, kai su šeima ir draugais išsiruošėme pakeliauti po Alpes. Nors visi esame neblogos fizinės formos, ganėtinai patyrę keliautojai, bet kalnai, o ypač Alpės, visuomet pateikia staigmenų. Deja, bet ne visada tos staigmenos būna malonios. Taip nutiko ir man, kai antrą buvimo Alpėse dieną nikstelėjau čiurną. Nors trauma neatrodė labai rimta, bet vis viena susinervinau. Nenorėjau net galvoti apie tai, kad mano iškyla baigėsi. Laimei, kompanijoje turėjome sportuojantį gydytoją Vytą, kuris po trumpos apžiūros atsainiai mestelėjo:

Skaityti daugiau
2013/08/20

Džiaugiamės pristatydami Lietuvos gyventojams šildantį ir šaldantį Herbamedicus Arklių balzamus.

Džiaugiamės pristatydami Lietuvos gyventojams šildantį ir šaldantį Herbamedicus Arklių balzamus.

Dažnas paklaus, o kuo Herbamedicus Arklių balzamai geresni už tuos, kurių galima įsigyti pigių prekių parduotuvėse ar vaistinėse?

Pirma, Herbamedicus užtikrina aukščiausią produkto kokybę. Užrašas SWISS QUALITY nėra tik du tušti žodžiai, atspausdinti ant produkto etiketės. Tai – šveicariškos kokybės garantija.

Antra, balzamų gamybai naudojami net 25 natūralūs komponentai! Tai, ką siūlo pigios parduotuvės, teturi du-tris komponentus, kurių kilmė nėra aiški.

Trečia, produktus atstovauja inovatyvi, socialiai atsakinga ir profesionali įmonė – INTERLUX, todėl  užtikriname, kad įsigysite ne vien produktą, bet ir išsamią bei teisingą informaciją apie jo naudojimą.

Herbamedicus Arklių balzamas – judėjimo džiaugsmui!

Facebook

Herbamedicus Rekomenduoja

Verta apsilankyti