Jūsų naršyklė () yra pasenusi. Šioje naršyklėje yra gerai žinomų saugumo spragų, tai pat naršyklė negali atvaizduoti taisyklingai, šioje ar kitoje svetainėje, ęsančio turinio. Atnaujinkite savo naršyklę dabar!
X

DĖMESIO! Herbamedicus Arklių balzamų teigiamą poveikį įvertino Lietuvos Moterų Sporto Asociacijos vadovė p.Joana Bartaškienė.

2014/03/13

Džiaugtis judėjimu galima visą gyvenimą Daug žmonių Lietuvoje, ypač perkopę per penkiasdešimtmetį, nusivilia gyvenimu, nustoja juo džiaugtis, pasiduoda blogai nuotaikai. Ne veltui sakoma, kad visos ligos – nuo nervų. Kai šypsena dingsta iš veido, kai kasdienėje rutinoje neberandama mažų stebuklų, kai nebeskiriama dėmesio savo kūnui ir sielai, užpuola įvairiausios negandos. Bet koks gydytojas patvirtins, kad lengviau ligai užkirsti kelią, nei su ja kovoti.

Visada buvau optimistė. Posakis „Mens sana in corpore sano“ tapo mano gyvenimo ir profesionaliosios veiklos credo. Baigiau Kauno kūno kultūros institutą, aktyviai sportavau, dalyvaudavau gimnastikos čempionatuose, po to treniravau jaunimą. Buvau pirmoji Lietuvoje, kuri ėmė propaguoti areobiką. Regis, ne itin didelė fizinė apkrova, bet jei pratimus atlieki teisingai, prakaitas liejasi upeliais! Aktyvų gyvenimo būdą propaguoju iki šiol. Vadovauju Lietuvos moterų sporto asociacijai. Mūsų asociacijoje sportuoja daugybė įvairaus amžiaus moterų. Čia išvysite net keturių kartų moteris – nuo bobučių iki proanūkių. Veiklos ir bendravimo pakanka visokio amžiaus, profesijų ir pomėgių moterims. Mano klubo vyriausiajai moteriai – 80 metų! Patikėkite: džiaugtis judėjimu galima visą gyvenimą, o kad tas judėjimas teiktų tik džiaugsmo, būtina tinkamai pasiruošti.

Profesionalūs sportininkai puikiai žino, koks svarbus dalykas yra „apšilimas“. Tai – neatskiriama kiekvienos treniruotės dalis. Tinkamai paruošus raumenis išvengiama patempimų ir panašių traumų, kurios gali baigtis ir visai tragiškai – iki raiščių ir raumenų trūkių. Paspartinti raumens apšildymą gali šildomieji tepalai. Jie pagerina kraujotaką, išplečia kraujagysles ir sukelia šilumos pojūtį. Šiai dienai pasirinkimas išties nemažas, bet niekada nebuvau pigių priemonių mėgėja. Pasirinkau šveicarišką Herbamedicus Arklių balzamą. Paruoštas pagal laiko ir žmonių patikrintą receptūrą, savo sudėtyje turintis net 25 natūralius komponentus, malonaus kvapo ir iškart juntamo veikimo preparatas krito man į akį.

Prieš fizinę veiklą naudoju šildomąjį balzamą. Lengvai pamasažuodama juo įtrinu raumenis. Oda vietiškai parausta, pasklinda šiluma. Tada galiu drąsiai sportuoti. Pasportavusi iš krepšio traukiu šaldomąjį balzamą. Vėsinamas jo poveikis leidžia raumenims greičiau pailsėti, suteikia malonios gaivos pojūtį. Aš vėl pasiruošusi aktyviai veikti! Šveicariška kokybe verta pasitikėti. Ji nenuvils nei sporto salėje, nei lauke, nei darže.

Šaltinis: Sveikas.lt

Facebook

Herbamedicus Rekomenduoja

Verta apsilankyti