Jūsų naršyklė () yra pasenusi. Šioje naršyklėje yra gerai žinomų saugumo spragų, tai pat naršyklė negali atvaizduoti taisyklingai, šioje ar kitoje svetainėje, ęsančio turinio. Atnaujinkite savo naršyklę dabar!
X

Naujienos

2016/06/06

Dėmesio!

Pirmą kartą multisporto renginyje Vilnius Challenge 2016 dalyvavo ir Herbamedicus komanda! Nors startavome kaip naujokai, tačiau pavyko patekti į pirmą dešimtuką ir užimti garbingą septintą vietą! Dalinamės keliomis renginio akimirkomis.

Skaityti daugiau
2016/02/17

Dėmesio!

 

Pristatome Lietuvai Herbamedicus Arklių balzamus, praturtintus kanapių ekstraktu. Šio komponento dėka šildančiu ir šaldančiu balzamų poveikiu galės džiaugtis net itin jautrios odos turėtojai. Kviečiame išbandyti!

 

2015/11/24

Dėmesio!

 

 

 

Su malonumu pristatome naujieną: Ekologišką kokosų aliejų BIO Premium. Kviečiame įsigyti!

2015/07/01

Dėmesio, ypatinga naujiena!

http://www.herbamedicus.lt/produktai/herbamedicus-produktai/herbamedicus-stopurin-lasaiLabai džiaugiamės galėdami pristatyti naują aromaterapinę priemonę – StopUrin lašus – itin  diskretiškai problemai spręsti. Tos problemos pavadinimas – enurezė arba naktinis vaikų šlapinimasis į lovą. Vaikai, kenčiantys nuo enurezės, apibūdina šią problemą kaip TREČIĄ didžiausią – po artimųjų mirties ir tėvų skyrybų. Besišlapinantys į lovą dažnai tampa pajuokos objektu. Jie nenori kalbėti apie savo bėdą, drovisi kitų vaikų ir jaučiasi nejaukiai net savo artimųjų rate. Baimė dėl galimo jų problemos paaiškėjimo verčia juos atsisakyti veiklos, reikalaujančios nakvynės (nepasilieka pernakt pas draugus, nevyksta stovyklauti ar iškylauti). Laimei, bendromis šveicarų ir ispanų mokslininkų pajėgomis sukurtas efektyvus neinvazinis būdas pagelbėti vaikučiams. Preliminarūs tiek specialistų, tiek tėvelių atsiliepimai – labai teigiami!  

Kviečiame apie StopUrin sužinoti daugiau!

2015/04/22

Dėmesio! Naujiena!

Džiaugiamės informuodami, kad jau galite įsigyti DERMOREVITAL balzamą. Tai – originalios sudėties gelio pavidalo produktas, kuriame panaudoti naujausi šveicarų fitoterapijos pasiekimai!

Facebook

Herbamedicus Rekomenduoja

Verta apsilankyti