Jūsų naršyklė () yra pasenusi. Šioje naršyklėje yra gerai žinomų saugumo spragų, tai pat naršyklė negali atvaizduoti taisyklingai, šioje ar kitoje svetainėje, ęsančio turinio. Atnaujinkite savo naršyklę dabar!
X

Naujienos

2013/12/03

Judėjimas – gyvybės pagrindas

Judėjimas – gyvybės pagrindasZigmas Živatkauskas, Lietuvos Olimpinio Centro kineziterapeutas

Ko gero, esu vienas iš tų kineziterapetų, kurie gali pasigirti ilga profesine karjera ir pakankamai svaria patirtimi. Man teko dirbti su tokiais žymiais Lietuvos ir pasaulio sportininkais, kaip: lengvaatlečiai Romas Ubartas ir Virginijus Alekna, tenisininkas Ričardas Berankis, lengvaatletės Airinė Palšytė ir Modesta Murauskaitė bei daugelių daugelių kitų. Tiesa, pastaruoju metu daugiau tenka dirbti su perspektyviu jaunimu.  

Kiekvieno kineziterapeuto užduotis ir pašaukimas yra daug platesni už daugelio siaurai įsivaizduojamą masažisto darbą. Mes su sportininkais tampame ne vien kolegomis, kuriuos sieja tik profesiniai ryšiai. Dažnai susiklosto bičiuliški santykiai, įgyjamas tarpusavio pasitikėjimas. Todėl itin svarbu, kad kineziterapeutas turėtų ne vien gerą teorinį pagrindą, bet ir galėtų savo teorines žinias efektyviai panaudoti praktikoje.

Skaityti daugiau
2013/11/28

Dėmesio!Džiaugiamės informuodami, kad nuo šių metų gruodžio mėnesio rasite Herbamedicus Arklių balzamų BENU vaistinėse visoje Lietuvoje.

BENU vaistinė – patikima europietiška vaistinė.

2013/11/20

Dėmesio, naujiena!

Pristatome Herbamedicus Arklių balzamus FORTE. Tai yra sustiprintos įprastų balzamų versijos. Ypač tinka sportininkams ir užsiimantiems aktyvia fizine veikla.

Citius, altius, fortius - su Herbamedicus Forte balzamais!

2013/11/12

Dėmesio!

Dėmesio! Nuo šiol Herbamedicus Arklių balzamus rasite ir IMPULS sporto klubuose visoje Lietuvoje.

Daugiau informacijos: www.impuls.lt

2013/10/31

Kai prireikia ištvermės

Kai prireikia ištvermėsAndrejus Zadneprovskis, pasaulio ir Europos čempionas, Olimpinis prizininkas 

Niekam nėra paslaptis, kad būti profesionaliu sportininku yra pats tikriausias valios, ištvermės ir jėgų išbandymas. Intensyvios treniruotės nėra malonus popietinis pasivaikščiojimas. Tai pragariškai sunkus darbas, siekiant užsibrėžto tikslo – įrodyti, kad esi geriausias savo srities atstovas. Sportininkus slegia milžiniška įtampa – gerbėjai ir rėmėjai laukia aukštų rezultatų. Kalbant apie Olimpiadą dar prisideda didžiulė atsakomybė prieš tautą ir valstybę, kurią atstovauji. O kur dar nepalankūs žurnalistų atsiliepimai, kai sportinė sėkmė nusisuka? Nenuostabu, kad sportininkams tiesiog būtinas tinkamas poilsis. Ir, žinoma, tinkamos kūno priežiūros priemonės.

Skaityti daugiau

Facebook

Herbamedicus Rekomenduoja

Verta apsilankyti