Jūsų naršyklė () yra pasenusi. Šioje naršyklėje yra gerai žinomų saugumo spragų, tai pat naršyklė negali atvaizduoti taisyklingai, šioje ar kitoje svetainėje, ęsančio turinio. Atnaujinkite savo naršyklę dabar!
X

Naujienos

2014/01/13

Naujiena

Herbamedicus Forte Arklių balzamų kokybę įvertino stipriausias planetos žmogus Žydrūnas Savickas! Plačiau skaitykite čia:
http://www.spo.lt/pranesimas/?id=697

2014/01/03

Dėmesio!

Klaipėdiečių ir miesto svečių dėmesiui! Nuo šiol Herbamedicus Arklių balzamus rasite ir sporto klube APELSINAS.

Daugiau informacijos: www.apelsinas.lt

2013/12/24

Padovanokime...

Padovanokime Savo Klientams, Kolegoms, Artimiesiems, Draugams Simbolinę Kalėdų Ir Naujųjų Metų Dovaną.

Spauskite čia, norėdami peržiūrėti lankstinuką.

2013/12/23

Naujiena

Džiaugiamės pradėję bendradarbiavimą su Lietuvos biatlono federacija. Linkime Nacionalinei biatlono rinktinei pergalių Sočio žiemos Olimpiadoje!

2013/12/17

Vidinė pergalė

Vidinė pergalėTadas Kavaliauskas, bėgimo klubo „Šviesos kariai“ direktorius

Pastaraisiais metais Lietuvoje populiarinamas maratono bėgimas. Verslininko Igno Staškevičiaus iniciatyva 2004 metais organizuotas pirmasis Vilniaus maratonas. Nuo mokyklos laikų žinome pasakojimą apie Antikos graikų karį Filipidą, atbėgusį iš Maratono miestelio į Atėnus pranešti apie graikų pergalę prieš persus. Filipidas, įveikęs 42km ir 195m, mirė. Laimei, dabartiniai maratono bėgikai išgyvena ir per savo gyvenimą įveikia ne vieną maratono trasą. Tą lemia fizinis, psichologinis ir technologinis (avalynė, pagalbinės priemonės) pasiruošimas.

Skaityti daugiau

Facebook

Herbamedicus Rekomenduoja

Verta apsilankyti