Jūsų naršyklė () yra pasenusi. Šioje naršyklėje yra gerai žinomų saugumo spragų, tai pat naršyklė negali atvaizduoti taisyklingai, šioje ar kitoje svetainėje, ęsančio turinio. Atnaujinkite savo naršyklę dabar!
X

Naujienos

2014/05/14

HERBAMEDICUS parėmė TRAKŲ PUSMARATONĮ, vykusį 2014-05-11

HERBAMEDICUS balzamai Trakuose pelnytai sulaukė didelio susidomėjimo. Prieš bėgimą buvo dalinami šildančio ir šaldančio balzamų mėginukai, informuojama apie jų teigiamą poveikį. Po bėgimo sportininkai turėjo galimybę išbandyti šaldančio FORTE balzamo poveikį

Skaityti daugiau
2014/04/07

Masažistė Audronė Uldinskienė dalinasi savo patirtimi, naudojant Herbamedicus Arklių balzamus ir Unicatum Chondro durpių balzamą su vaistažolių ekstraktais.

Taip jau susiklostė mano gyvenimas, kad nuo 1995 m. dirbu masažuotoja Marijampolėje. Savo darbe taikau manualinę masažo techniką. Kadangi turiu medicininį išsilavinimą, pagrindinis mano atliekamas masažas yra klasikinis gydomasis. Naudoju šias masažo rūšis: segmentinį, taškinį ir kombinuotą, kai naudojamos įvairios priemonės, pavyzdžiui, ryžiai, grikiai, vaistažolių ryšulėliai, medus. Pagalbos į mane kreipasi įvairiausių profesijų atstovai. Jų tarpe nemažai žmonių, dirbančių sėdimą darbą – mokytojai, vairuotojai ir panašiai. Na, o klientūros amžius svyruoja nuo 6 iki 76 metų.

Skaityti daugiau
2014/03/13

DĖMESIO! Herbamedicus Arklių balzamų teigiamą poveikį įvertino Lietuvos Moterų Sporto Asociacijos vadovė p.Joana Bartaškienė.

Džiaugtis judėjimu galima visą gyvenimą Daug žmonių Lietuvoje, ypač perkopę per penkiasdešimtmetį, nusivilia gyvenimu, nustoja juo džiaugtis, pasiduoda blogai nuotaikai. Ne veltui sakoma, kad visos ligos – nuo nervų. Kai šypsena dingsta iš veido, kai kasdienėje rutinoje neberandama mažų stebuklų, kai nebeskiriama dėmesio savo kūnui ir sielai, užpuola įvairiausios negandos. Bet koks gydytojas patvirtins, kad lengviau ligai užkirsti kelią, nei su ja kovoti.

Skaityti daugiau
2014/02/20

Dėmesio, naujiena!

Pristatome UNICATUM CHONDRO durpių balzamą su vaistažolių ekstraktais.
Tai – puikus pasirinkimas sąnariams ir stuburui, o taip pat – probleminei odai.
Unicatum Chondro balzamas – SPA jūsų namuose!

2014/01/20

Pirmoji pagalba susitrenkus

Žiemos  pusnys, užsnigti ar apledėję šaligatviai gal būti didelės kliūtys mūsų kelyje. Turime jas įveikti eidami į mokyklą, darbą ar parduotuvę. Skubame, lekiame nesidairydami į šonus, kad tik greičiau pasiektume savo kelionės tikslą. Sunkiausia būna pagyvenusiems žmonėms, kurie taip pat priversti išeiti iš namų net blogiausiu oru. Užtenka akimirkos neatidumo ir tuoj pat galim paslysti ar nugriūti, dėl to susitrenkiam, susižeidžiam ar net lūžta kaulai.

Skaityti daugiau

Facebook

Herbamedicus Rekomenduoja

Verta apsilankyti