Jūsų naršyklė () yra pasenusi. Šioje naršyklėje yra gerai žinomų saugumo spragų, tai pat naršyklė negali atvaizduoti taisyklingai, šioje ar kitoje svetainėje, ęsančio turinio. Atnaujinkite savo naršyklę dabar!
X

Naujienos

2017/08/28

Laukinis Trail Bėgimas

Mes labai džiaugiamės ilgamete draugyste su "Laukiniu Trail Bėgimu". Rugpjūčio 26-tą dieną Pamario krašte vyko bėgimas "Laukinis trail Ventės ragas - Svencelė", kuriame buvo galima išbandyti trijų ilgių bėgimo trasas gamtos takais: 28 km, 16 km arba 8 km.

 

Skaityti daugiau
2017/05/09

Dėmesio!

Nuo šiol e-parduotuvėje Hifamed.lt turite galimybę įsigyti analogų neturinčius Arklių balzamus su durpėmis!

 

Skaityti daugiau
2017/05/08

Dėmesio! Naujiena!

Pristatome Herbamedicus šildantį ir šaldantį Arklių balzamus su durpėmsis! Naujoje 300 ml stiklinėje pakuotėje.

Skaityti daugiau
2016/09/12

Danske Banko Vilniaus Maratonas

Vakar Vilniuje įvyko grandiozinė sporto ir sveikatingumo šventė: Danske Banko Vilniaus Maratonas. HERBAMEDICUS parėmė šį renginį, kuris šiemet surinko rekordinį dalyvių skaičių. Į bėgikų startinius paketus pateko net 10 000 HERBAMEDICUS šildančio ir šaldančio Arklių balzamo mėginukų! Mūsų produktai skirti JUDĖJIMO DŽIAUGSMUI, o jo šiemet tikrai nestigo.

Skaityti daugiau
2016/08/23

Velomaratonas

Jau ketvirtus metus iš eilės HERBAMEDICUS draugauja su VELOMARATONU. Šiemet renginyje dalyvavo virš 10 000 dviračių sporto entuziastų. Jauniausiam dalyviui buvo vos 7 mėnesiai, vyriausiam – 82 metai. Džiaugiamės, kad senjorų grupės nugalėtojui p. Juozui Vilkeliui pagelbėjo Herbamedicus Arklių balzamai Forte. Nuoširdžiai dėkojame visiems, kas užsuko į žaliąją Herbamedicus palapinę. Prisiminimui prisegame keletą nuotraukų iš renginio.

 

Skaityti daugiau

Facebook

Herbamedicus Rekomenduoja

Verta apsilankyti