Jūsų naršyklė () yra pasenusi. Šioje naršyklėje yra gerai žinomų saugumo spragų, tai pat naršyklė negali atvaizduoti taisyklingai, šioje ar kitoje svetainėje, ęsančio turinio. Atnaujinkite savo naršyklę dabar!
X

Apie mus

Šveicarijos įmonė HERBAMEDICUS buvo įkurta Ciuriche 2006 metais, tačiau jos gaminių istorija siekia daug ankstesnius laikus. Viskas prasidėjo nuo sėkmingos receptūros balzamo, kurio pagrindą sudarė kaštonų ekstraktas. Šis balzamas buvo vadinamas Arklių balzamu (Pferdebalsam). Jo receptūrą sukūrė žolininkas iš Schwyz miestelio. Balzamo naudojimas plito, kartu augo ir jo populiarumas. Arklių balzamo receptūra buvo laikoma paslaptyje ir perduodama kaip palikimas iš kartos į kartą. Galiausiai ją įsigijo kompanija HERBAMEDICUS.

Originalaus tradicinio Arklių balzamo recepto pagrindą sudaro 25 žolelės. Balzamo gamybai ilgainiui pritaikytos šiuolaikinės technologijos, o nuo 2007 metų balzamas gaminamas pramoniniu būdu. Siekiant taupyti gamybos kaštus ir palengvinti prekybą ES šalyse, balzamo gamyba perkelta į Čekiją.

HERBAMEDICUS įmonės motto yra pagerinti žmonių gyvenimą, pasiūlant natūralius augalinius produktus. Produktų asortimentas nuolat plečiamas, prisitaikant prie klientų poreikių ir jų pageidavimų. HERBAMEDICUS mokslo ekspertai ir rinkodaros specialistai sėkmingai tęsia savo darbą, kurdami naujas produktų linijas kosmetikos ir maisto papildų srityse.

Nuo pat savo įkūrimo įmonė HERBAMEDICUS daugiausia dėmesio skiria Europos rinkai, kur natūralių produktų poreikis nuolat auga. Šiandien HERBAMEDICUS balzamus, tepalus ir maisto papildus galima rasti Lietuvoje, Latvijoje, Čekijoje, Slovakijoje, Lenkijoje, Vengrijoje, Šveicarijoje, Prancūzijoje ir Jungtinėje Karalystėje.

Facebook

Herbamedicus Rekomenduoja

Verta apsilankyti